Pomysły na oryginalne podziękowania dla rodziców.

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Podziękowania dla rodziców oraz moment wesela, w którym publicznie dziękujemy im za trud włożony w nasze wychowanie, jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości weselnej. Dziś mam dla Ciebie propozycję 5 oryginalnych form podziękowań dla rodziców, które z pewnością wywołają na ich twarzach uśmiech.

Podziękowania dla rodziców: tradycja, czy nowoczesność?

Na wielu weselach spotykamy klasyczne podziękowania w rytm piosenki „cudownych rodziców mam”. Czy jednak jest to jedyna forma, na którą możemy się zdecydować? Absolutnie!

Jaką więc możemy wybrać alternatywę na podziękowania?

Część I: Organizacja.

Podczas organizacji zastanawiasz się, czy wybrać „cudownych rodziców mam”, czy sto lat? Zastanawiasz się, co powiesz, kiedy wodzirej przekaże Ci mikrofon? Krępujesz się, jeśli chodzi o publiczne wystąpienia? Warto więc zastanowić się nad zupełnie inną organizacją tego elementu uroczystości weselnej.

Zamiast „cudownych rodziców mam”, postaw na ulubioną piosenkę rodziców.

Może to być piosenka, która towarzyszyła im w dniu ich ślubu i była ich pierwszym tańcem, ale również możesz postawić na inny repertuar, który przywołuje im na myśl same dobre wspomnienia.

Zamiast przemowy na środku, wybierz krótki film, w którym zawrzecie z małżonkiem/małżonką wszystko to, za co chcecie podziękować rodzicom.

Film może być nagrany w formie krótkometrażowym, ale również może być zlepkiem Waszych zdjęć od dzieciństwa, po dziś dzień. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Jeśli wynajęliście również kamerzystę na ten dzień, z pewnością pomoże Wam w organizacji oraz montażu filmiku.

Pasowanie na teściów.

Świetna alternatywa dla klasycznych podziękowań dla rodziców. Polega na zabawie, w której DJ lub wodzirej zadaje zestaw pytań rodzicom, a oni zobligowani są do prawdomównych odpowiedzi. Cała zabawa kończy się pasowaniem na teściów. Dobra zabawa gwarantowana!

Jaki prezent wybrać na podziękowania dla rodziców?

Część II to prezent, który ma zwieńczyć cały element podziękowań. Większość par młodych decyduje się na kosz z podziękowaniami, który możemy dobrać indywidualnie do potrzeb, ale możemy również znaleźć inne nowoczesne alternatywy.

Romantyczny wypad dla dwojga.

Voucher na romantyczny weekend dla jednych i drugich rodziców? Cudowna alternatywa klasycznych kwiatów oraz słodkości! Naturalnie zależy od budżetu, którym dysponuje para młoda.

Całodniowa wizyta w SPA.

Stres ślubny dotyczy nie tylko pary młodej, ale również rodziców z obu stron. Jest to wyjątkowo stresujący i emocjonujący dzień, a rodzice z pewnością docenią serię masaży, jacuzzi, bądź relaksujących kąpieli w obiekcie SPA. Jeśli nasz budżet jest niewystarczający na takie udogodnienia, możemy skorzystać ze stron rabatowych, które posiadają atrakcyjne oferty ze zniżką.

Portret/karykatura

Portret, bądź karykatura są świetnym prezentem, który z pewnością docenią rodzice z obu stron. Jest to pamiątka na całe życie, która będzie im przypominać o tym cudownym dniu.

Biżuteria

Komplet biżuterii jest kosztownym prezentem, który również możemy sprawić naszym kochanym rodzicom.

Album ze zdjęciami i opisami.

Piękny album, w którym poza zdjęciami dopiszemy cudowne wspomnienia, będzie z pewnością prezentem, który ucieszy każdego rodzica!

Flower boxy

Flower boxy są obecnie jedną z najchętniej wybieranych kompozycji kwiatowych. Nic dziwnego: piękne, klasyczne, a zarazem efektywne.

Kosze z podziękowaniami.

Na obronę koszy z podziękowaniami dla rodziców, mam to, że obecnie może składać się z wybranych elementów. Nie ogranicza się jedynie do klasycznej zawartości! Możemy dołączyć do niego:

– ulubione świece mamy/teściowej,

– ulubiony trunek taty/teścia,

– ulubioną kawę,

– kubki z wybranymi napisami,

– drewniane podziękowania,

– ukochane kwiaty.

Kompozycji jest naprawdę mnóstwo, a wszystko jest w rękach kreatywnej florystki bądź wedding plannerki, która zajmuje się organizacją podziękowań.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *