Winietki i zawieszki na alkohol: Jakie wybrać?

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

 

Winietki i zawieszki na alkohol wydawać by się mogły detalami, które nie wymagają od nas zbyt dużego wkładu kreatywności oraz finezji, a jednak! Często para młoda nie wie, czy zdecydować się na zawieszki na alkohol, czy może jednak na gotowe etykiety? A co z winietkami? Na które warto się zdecydować?

Winietki weselne: jakie wybrać?

Winietki ślubne są równie istotne, jak rozpiska listy gości przy drzwiach. Często, aby uniknąć nieporozumień, para młoda woli usadzić gości przy weselnych stołach, według własnych wytycznych. Obecnie winietki ślubne to również delikatna i klasyczna dekoracja stołu weselnego, a goście chętnie zabierają je ze sobą na pamiątkę. Jakie więc winietki warto wybrać?

  • Klasyczne winietki weselne najczęściej wykonywane są przez firmę zewnętrzną w ciągu kilku dni roboczych. Wzór, rodzaj druku oraz napis jest w całości po stronie kreatywności Pary Młodej, a realizacja leży po stronie firmy zewnętrznej. Niebywałym plusem są niskie ceny, wysoka jakość wykonania, a także szybki czas realizacji.
  • Winietki magnesy  są nowością chętnie wybieraną przez pary młode. Czym różnią się od winietek klasycznych? Są niebywałą dekoracją, którą weselni goście mogą zabrać ze sobą do domu i zawiesić na lodówce. Spełniają więc dwie role: winietek oraz podziękowań, a także skromnego upominku.

Zawieszki na alkohol: Na jakie się zdecydować?

Zawieszki na alkohol wydają się być dużo cięższym wyborem, aniżeli winietki. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu: goście na weselu dość sporą uwagę zwracają na alkohol, a wręcz najbardziej go na weselu pożądają. Z tego względu każda para ma do wyboru trzy rodzaje zawieszek:

  • Zawieszka klasyczna papierowa: jest stosunkowo tania, wygodna, dekorowanie butelek nie zajmuje wiele czasu, a twardość papieru nie powoduje zniszczeń w trakcie wesela. Prezentują się klasycznie oraz elegancko, a każdą zawieszkę możemy udekorować tasiemką dopasowaną kolorystycznie do wystroju wesela,
  • Zawieszka drewniana: droższa od zawieszki klasycznej. Prezentuje się klasycznie i często wybierana jest do wesel w charakterze BOHO, czy RUSTYKALNYM idealnie współgrając z wystrojem sali weselnej. Grawer na drewnie może być wykonany indywidualnie do potrzeb klienta,
  • Etykieta klejona: tania alternatywa zawieszek, która podbiła serce młodych par. Śmieszne obrazki, śmieszne cytaty: to wszystko sprawiło, że zaczęła brylować na wielu weselach. Jednak warto wziąć pod uwagę, że wódka na weselu jest zimna, co może powodować skraplanie się wody na powierzchni butelki, a następnie odklejenie się etykiety.

Jakie wierszyki wybrać na zawieszki na alkohol? Gotowe inspiracje!

Wierszyki na wódkę weselną to taki sam klasyk, jak wierszyki na zaproszenia, dlatego, aby uniknąć szukania tych idealnych, poniżej prezentuję kilka najbardziej pożądanych wśród moich klientów:

Nie pijcie sami, zawołajcie nas!

(Imiona pary młodej)


Na lewo, na prawo, w górę i siup!


Weselny środek rozweselający


Zaufaj mi, potrafisz tańczyć! – wódka


Chluśniem, bo uśniem!


Koniecznie polej sąsiadowi!


To nie ozdoba, jak się skończy, będzie nowa!


A ty? Po ilu kieliszkach się uśmiechniesz?


Wódka dziś nie szkodzi, bo stawiają Państwo Młodzi!


Pamiętaj: Kac trwa jeden dzień, wspomnienia zostają na całe życie!


Instrukcję obsługi każdy zna: toast… i do dna !


WÓDKA, bo żadna świetna historia nie zaczęła się od sałatki!


Pierdykniem, bo odwykniem!


Przykładowe realizacje wykonane przez EVENT TIME:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *