Śląskie: Kreatywne warsztaty dla dzieci.

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Warsztaty dla dzieci Śląsk Zabrze

Warsztaty dla dzieci, które organizujemy w Zabrzu, są świetną możliwością rozwoju dla najmłodszych. Nasze warsztaty florystyczne to gwarancja dobrej zabawy nie tylko dla najmłodszych! Rodzice, a także dziadkowie – również są mile widziani. Jak warsztaty wpływają na zdolności manualne? Jak wspierają kreatywne myślenie?  O tym przeczytasz w dzisiejszym artykule.

Warsztaty i zajęcia dla dzieci w Zabrzu.

Kreatywna planeta to cykl warsztatów zajęciowych, które wspierają rozwój najmłodszych, a także wszystkich, którzy ‘czują’ florystykę. W dobie internetu oraz wszędobylskich smartfonów postanowiliśmy stworzyć przyjazne miejsce dla dzieci, w którym telefony odkładamy na bok, a skupiamy się na roślinach i stymulacji zmysłu dotyku. EVENT-TIME to młody zespół, który cechuje się nieszablonowymi pomysłami na kreatywne formy spędzania wolnego czasu. W dzieciństwie zamiast smartfonów mieliśmy w rękach patyki i zielone listki, które były budulcem naszej wyobraźni. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć opiekę sprawuje nauczycielka z 30 letnim doświadczeniem.

Kreatywność to inteligencja, która dobrze się bawi”

A. Einstein

Warsztaty dla dzieci: dlaczego warto?

Podczas naszych warsztatów, dbamy o to, aby najmłodsi:

  • Udoskonalali swoją pewność siebie.

  • Usprawniali koordynację wzrokowo-ruchową,

  • Rozwijali wyobraźnię,

  • Wzmacniali kreatywne myślenie,

  • Odnaleźli sposób na wyrażanie własnych uczuć oraz emocji,

  • Udoskonalali nieszablonowe myślenie,

  • Rozwijali motorykę.

Przede wszystkim jednak chcemy, aby najmłodsi dobrze się bawili. Kreatywna planeta to nauka i rozwój poprzez zabawę, ponieważ to właśnie dobra zabawa rozwija kreatywność, zdolności manualne, a także wyobraźnię najmłodszych. Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze, która umożliwia dzieciom również nawiązywanie nowych znajomości, a także wspiera komunikację interpersonalną.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Zabrzu

Event Time oferuje szeroki zakres zajęć dodatkowych oraz warsztatów dla dzieci. Warto obserwować nasz fanapge, aby móc być na bieżąco z rozkładem zajęć. Jakie warsztaty prowadzimy?

Warsztaty na dzień babci i dziadkaZabrzeŚląskie

Tematyka zajęć: wykonanie własnej kompozycji kwiatowej z żywych kwiatów, montowane na gąbce florystycznej w szklanym lub metalowym naczyniu. Każdy uczestnik wykona swoją własną kompozycję i zabierze ją do domu. Skorzystamy z przygotowanych materiałów takich jak: kwiaty żywe, narzędzia, naczynia, detale dekoracyjne w formie drewnianych serduszek z napisem Kochanej Babci, Kochanemu Dziadkowi oraz wszystkie inne elementy niezbędne do stworzenia własnej kompozycji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość indywidualnej konsultacji z osobami prowadzącymi zajęcia.

Zajęcia mydlarskieZabrzeŚląskie

warsztaty dla dzieci zabrze śląskie

Zajęcia, podczas których najmłodsi wykonują własne mydełka glicerynowe. Każdy uczestnik otrzyma foremkę oraz bazę mydlaną. Uczestnicy wykonają własną kompozycję mydlarską według wybranych kolorów, zapachów, oraz rozmaitych dodatków, zatopionych w glicerynie. Na koniec każdy uczestnik zabierze swoje mydełko do domu, pięknie zapakowane w folię lub kopertkę z jutą.

W cenie zajęć: forma, baza mydlana, olejki zapachowe, barwniki, bez detergentów oraz bezpieczne dla skóry, różnego rodzaju ozdoby, ziarna kawy, soli itd., akcesoria do ozdobnego pakowania.

Warsztaty na dzień matkiZabrzeŚląskie

Podczas zajęć dzieci wykonują własne kompozycje kwiatowe z żywych kwiatów, montowane na gąbce florystycznej w plastikowym sercu. Każdy uczestnik wykona swoją własną kompozycję i zabierze ją do domu. Korzystamy z materiałów takich jak: kwiaty żywe, narzędzia, plastikowe naczynia w kształcie serca, detale dekoracyjne w formie drewnianych serduszek z napisem Kochanej Mamie oraz wszystkie inne elementy niezbędne do stworzenia własnej kompozycji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość indywidualnej konsultacji z osobami prowadzącymi zajęcia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych warsztatów oraz zajęć dla dzieci w Zabrzu? Koniecznie zajrzyj na naszego facebooka: EVENT TIME

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *