O Firmie

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Nazywam się Dominika Barańska-Pentek i witam Cię w moim świecie!

Firma EVENT TIME, która mieści się na Śląsku, powstała z miłości do kwiatów oraz ludzi. Działamy na rynku od kilku lat, sukcesywnie poszerzając swoją wiedzę oraz swoje umiejętności. Pracujemy na materiałach wysokiej jakości, co daje klientom pewność, że dekoracje bądź kompozycje florystyczne, nie zmienią swojego pięknego wyglądu podczas uroczystości.

FLORYSTKA.

Bytom, Zabrze, Gliwice, Śląsk.

Florystyka to moja pasja, więc sukcesywnie szkolę się w dziedzinie bukietów, kompozycji funeralnych oraz lasów w szkle. Nie osiadam na laurach, uważam, że zawsze mogę znaleźć coś, czego nie wiem i warto się tego nauczyć.

W swojej pracy korzystam z dekoracji naturalnych (dla przykładu: mech zamawiam z Norwegii i Finlandii). Podczas  pracy stawiam na kreatywność i nieszablonowość, tak więc w dekoracjach często wzoruję się na Rosjankach i Azjatkach.

Staram się, aby moje kompozycje idealnie odzwierciedlały potrzeby klienta. Bukiet czy kompozycja ma być nie tylko ładny, ale również trwały. Zadowolenie klienta to mój azymut, który obieram niezmiennie od kilku lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Usługi florystyczne świadczę na terenie Śląska oraz w obszarze +100 kilometrów od mojego biura, które mieści się w Zabrzu.

Konsultantka ślubna.

Bytom, Zabrze, Gliwice, Śląsk.

Zadowolone i wzruszone Panny Młode sprawiły, że postanowiłam pójść o krok dalej i uzyskałam certyfikat Wedding Planner. Śląsk to region, w którym znajduje się EVENT TIME, a także moje serce, więc jest to główny obszar działań, na którym początkowo postanowiłam się skupić. Niemniej zasięg moich klientów się mocno poszerzył, więc postanowiłam nie ograniczać się do działań tylko na Śląsku. Bez względu na to, skąd jesteś, napisz – z pewnością dojdziemy do porozumienia w kwestii współpracy.

Zdaję sobie sprawę z tego, że organizacja wesela jest czasochłonna i stresująca, dlatego wiem, jak ważne jest zorganizowanie tego wyjątkowego dnia dokładnie tak, jak wymarzyła sobie para młoda. Przed podjęciem pracy zawsze umawiam się na konsultacje, żeby poznać potrzeby i wymagania klienta, a później realizuję je dokładnie tak, jak zostało mi to przedstawione.

Wynajem dekoracji ślubnych.

Bytom, Zabrze, Gliwice, Śląsk.

Nasza oferta posiada również wynajem/wypożyczenie dekoracji ślubnych oraz weselnych. Zrozumienie klienta, poszanowanie jego budżetu, a także szeroki asortyment, który wypożyczymy Państwu w ten wyjątkowy dzień!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty, zapraszam: OFERTA