Dzieci na weselu: Atrakcje, zabawy i słodkie dodatki.

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Dzieci na weselu

Dzieci na weselu to bezapelacyjnie najweselsza część naszej imprezy. Przed Tobą planowanie atrakcji dla dzieci na weselu? A może szukasz zabaw dla dzieci, które będą na Twoim weselu? Dziś przedstawię Ci kilka propozycji na atrakcje oraz ugoszczenie Twoich najmniejszych gości weselnych.

Atrakcje dla dzieci na weselu.

Dla wielu rodziców zmartwieniem bywa zabawa weselna z dziećmi, bowiem nie wiedzą, czy maluchy się nie zanudzą. Rolą większości par młodych jest oszacowanie, jak wiele dzieci będzie gośćmi na ich weselu i zastanowienie się, czy jest możliwość zorganizowania atrakcji dla dzieci na weselu.

Wesele jest przyjęciem rodzinnym, a odświętnie ubrane i tańczące maluchy to widok, który kojarzy każdy z nas. Coraz więcej dzieci jest w stanie tańczyć i bawić się do upadłego (naturalnie w zależności od wieku dziecka), jednak w dobie aktualnych atrakcji, które oferują firmy eventowe, można zdecydować się na dodatkowe udogodnienia jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci na weselu.

Animatorka dla dzieci na weselu

Bezapelacyjnie ostatnimi czasy najpopularniejsza forma atrakcji dla dzieci na weselu. Doświadczona animatorka lub zespół animatorów, świetnie rozbawią młodsze towarzystwo, a także wprowadzą kreatywne zabawy, które dadzą rodzicom możliwość beztroskiej zabawy, a dzieciom zagwarantują ubaw po pachy.

Pokaz baniek mydlanych.

To również często wybierana atrakcja weselna dla dzieci, która zdobywa serca nie tylko maluchów, ale również dorosłych! Jeśli chcemy zorganizować wesele tańszym kosztem, możemy kupić maszynę do baniek, zamiast zatrudniać firmę zewnętrzną. Warto pamiętać, że nie będzie to wtedy równie spektakularne, bowiem firmy organizujące takie bańkowe atrakcje dla dzieci na weselu mają nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również szereg dodatkowych modyfikacji.

Pokaz iluzji.

Pokazy iluzji dopiero przecierają szlaki weselne, a jednak zdarzały się już w moim kalendarzu pary młode, które zatrudniały firmy oferujące pokazy iluzjonistyczne. Co istotne: pokaz iluzji może być dla dzieci, może być dla dorosłych. Warto przed zatrudnieniem zapytać, dla jakiej grupy wiekowej oferowane są pokazy iluzjonistyczne.

Zabawy dla dzieci na weselu: co warto zorganizować?

Zabawy dla dzieci na weselu niepotrzebnie budzą w dorosłych lęk, jest to bowiem jedna z najprzyjemniejszych form zabaw, jakie możemy zorganizować! Do rozważenia zostawiam Ci:

  • Zestaw kredek oraz kolorowanek,
  • Malowanie buziek (niski koszt, duża frajda!),
  • Mapa skarbów (wydrukowanie mapy, schowanie skarbu gdzieś w czeluściach sali weselnej),
  • Zabawy z użyciem balonów,
  • Kącik z zabawkami dla dzieci na weselu,
  • Konkurs taneczny (dzieci w centrum uwagi zespołu muzycznego przez ok.15 minut),
  • Piniata.

Jak widzisz to tylko kilka z kreatywnych propozycji, które pojawiają się na weselach i daję gwarancję, zyskują na popularności. Dzieci kochają coś, czego nie mają na co dzień. Wesele tak jak i dla rodziców, tak i dla dzieci jest oderwaniem od codzienności. Formą zabawy, szaleństwa i wspomnień. Warto to docenić i zapamiętać, bo koszt uszczęśliwienia dzieci na weselu jest dużo niższy, niż koszt zadowolenia starszych gości weselnych.

Stół dla dzieci na weselu.

Stół dla dzieci na weselu jest fantastyczną opcją, która łączy zarówno przekąski, słodkości, jak i kreatywne zabawy, czy dziecięcy wystrój. Jeśli chodzi o stół dla dzieci na weselu, warto zaopatrzyć się w kolorowy obrusik, balony z helem, czy stojak na lizaki, który robi furorę, a jest naprawdę tani, jeśli mamy zamiar zdecydować się na wynajem dekoracji ślubnych. Możemy na stół dla dzieci dorzucić kolorowanki, kredki, lizaki, balony, czy kolorowe bajkowe maski, w których dzieciaki będą robić sobie zdjęcia. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej kreatywności, a także budżetu weselnego, który mamy przeznaczony.

Poniżej dekoracje na wynajem, które idealnie sprawdzą się, jeśli chcemy zorganizować stół dla dzieci na weselu:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *