Ścianki weselne: Śląsk i okolice.

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

 

Ścianki weselne kiedyś niedoceniane dziś są nieodłącznym elementem każdego wesela. Zdecydowanie jest to nie tylko uniwersalna, ale również pożądana przez pary młode, dekoracja weselna, którą idealnie można dopasować do każdego charakteru oraz wystroju sali.

Dlaczego ścianka weselna jest tak istotna dla każdej pary młodej?

Stół prezydialny to centrum całego wesela, bo właśnie tam siedzą najważniejsi goście: Pan młody oraz Pani Młoda, czyli świeżo upieczone małżeństwo. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej podkreśla się to wyjątkowym bacgroundem stołu, czyli ścianką weselną.

Dodatkowym atutem jest również wzbogacenie zdjęć weselnych, które prezentują się wyjątkowo efektownie, jeśli za parą młodą ustawiona jest ścianka weselna. Nim jednak zdecydujemy się na wybór ścianki weselnej, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii.

Jak wybrać najlepszą ściankę weselną?

Ściankę dopasuj do budżetu, którym dysponujesz. Pamiętaj, że przepłacanie za dekoracje weselne nie jest dobrym startem w nową przyszłość. Naprawdę obecnie można wykonać efektywne i zachwycające ścianki w rozsądnej cenie, jeśli konsultujemy się ze specjalistą w dziedzinie wystroju sal weselnych (florysta/wedding planner),

Ściankę weselną dopasuj do… wielkości sali weselnej. Zdziwieni? Już tłumaczę! Jeśli para młoda organizuje wesele na 60 osób w średniej wielkości sali weselnej, nie ma sensu upychać tam ogromnej i bogatej ścianki weselnej, ponieważ zepsuje to cały efekt wizualny.

Jeśli jednak nowożeńcy organizują huczne wesele na 150/200 osób, a do dyspozycji jest ogromna sala: zbyt mała ścianka weselna może się po prostu wizualnie stracić.

Kluczową kwestią jest dopasowanie ścianki weselnej do wielkości sali weselnej tak, aby podkreślała harmonijny wygląd wystroju.

Warto, aby ścianka weselna była w klimacie wesela. Obecny wybór ścianek oraz dekoracji weselnych jest naprawdę ogromny, dlatego bez problemu dopasujesz ściankę zarówno do wystroju typu Boho, Glamour, czy wystroju rustykalnego.

Style ścianek weselnych: wypożyczalnia dekoracji ślubnych na Śląsku

Styl ścianki weselnej dopasowany powinien być pod tematykę wesela. Ścianki weselne w stylu rustykalnym oraz BOHO cechuje spójność z drewnem, delikatnym woalem, oświetleniem LED oraz żywymi kwiatami.

Ścianka weselna w stylu Glamour to często połączenie elegancji oraz klasy, podkreślone żywymi kwiatami dopasowanymi kolorystycznie do tematu przewodniego wesela.

Kwiatowa ścianka weselna jest rozwiązaniem uniwersalnym, które idealnie wkomponuje się w każdy wystrój weselnej sali.

Realizacje ścianek weselnych na terenie Śląska:

ścianki weselne Śląsk

Ale czy słynne ścianki to tylko te, o których najczęściej słyszymy? Absolutnie! Ścianka weselna może być dokładnie taka, jaką wymarzy sobie para młoda. Może być udekorowana w białe pióra i przeplatana eukaliptusem oraz delikatnymi światełkami. Może być w kształcie heksagonu pełnego metalicznych balonów oraz tiulu. Może być nawet stworzona z licznych kolorowych makram, które uzupełniać będą świeże kwiaty. A może ścianka weselna stworzona z Waszych zdjęć z dzieciństwa? Cóż, na przeszkodzie nie stoi nic, a inspiracją jest zawsze kreatywność pary młodej!

Koszt ścianki weselnej. Ile kosztuje ścianka weselna na Śląsku?

Koszt ścianki weselnej jest uzależniony od materiałów oraz dekoracji, które wybiera para młoda. Ceny wahają się od 200, do nawet 3000 złotych! Wybór kwiatów, dodatków oraz elementów ozdobnych jest tak szeroki, że z pewnością uda się stworzyć zachwycającą ściankę za rozsądną kwotę!

Więcej o cenach dekoracji na wynajem, znajdziesz tutaj: Wynajem dekoracji weselnych Śląsk

Jeśli jednak masz pytania, lub chcesz indywidualnej wyceny Twojej kreatywności, zachęcam do kontaktu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *