Ile kosztuje dekoracja sali weselnej?

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Wystrój oraz dekoracja sal weselnych to wydarzenie nie tylko pracochłonne, ale również kosztowne. Dekoracje ślubne, na które decyduje się para młoda, często z roku na rok drożeją. Wiele przyszłych par młodych zadaje sobie pytanie: Ile kosztuje dekoracja sali weselnej? Czy można udekorować salę samodzielnie? Dziś postaram się doprecyzować odpowiedź na to pytanie.

Wystrój sal weselnych: co warto wiedzieć? Na co zwrócić uwagę?

Inspiracje ślubno-weselne zalewają internet z każdej strony, sęk w tym, że często przekraczają nasz planowy budżet, a my sami nie wiemy, na co się zdecydować. Owszem, istnieją pary młode, które od początku mają ustalony styl dekoracji ślubnych, np. glamour, jednak jeśli w grę wchodzi rozliczenie oraz zakup dekoracji ślubnych, często zmuszeni są do rezygnacji ze swoich planów, bądź okrojenia ich do wersji tańszych.

Czy można zorganizować wesele z klasą, a jednocześnie niższym kosztem?

Oczywiście! Podczas dekoracji sal weselnych na Śląsku, często analizujemy wspólnie z parą młodą wystrój, dodatki oraz orientacyjny koszt, co pozwala nam manewrować budżetem, a także wystrojem sali weselnej.

Wszystko zależy od wizji oraz potrzeb pary młodej, bez względu na to, czy dekoracje sali weselnej mają być boho, glamour, czy rustykalne, wszystko da się zrobić niższym kosztem, z jednoczesnym efektem Wow.

Jak tego dokonać?

→ Przede wszystkim warto się zastanowić, nad którymi dodatkami zależy nam bardziej, a na których mniej. Analiza dodatków pozwoli nam zobaczyć, co robi efekt wow, a co jest w dekoracjach tylko dlatego, że jest i nic nie wnosi do dekoracji sali weselnej. Niestety wbrew pozorom parom młodym wciąż się to zdarza.

→ Warto przeanalizować kwiaty, które mają pojawić się na stołach/w bukiecie/w butonierce/w kościele. Być może znajdziemy równie piękną, a jednocześnie tańszą alternatywę, a magiczna florystka wyczaruje z tego cudo.

→ Dodatki kolorystyczne, które łatwo przełamują kontrast, mogą być świetną alternatywą dla droższych dekoracji ślubnych. Zamiast więc wybierać droższy obrus, postaw na bieżnik, który przełamie kolorystykę, a jednocześnie podkreśli kolor przewodni Twojej sali weselnej.

→ Czy napisy ledowe są koniecznością, jeśli masz ograniczony budżet? Absolutnie nie! Postaw na balony w dowolnej kolorystyce, które podkreślą dekorację sali weselnej, a także nadadzą piękny klimat do zdjęć!

→ Marzysz o girlandzie z bluszczu, ale jej koszt Cię przeraża? Pomyśl o obręczach kwiatowych, bądź lampkach ledowych, które pięknie podkreślą klimat Twojego wesela!

ŚLĄSK: dekoracje weselne oraz ślubne dobrane perfekcyjnie dla Ciebie.

 

Dekoracja sali weselnej

Na czym polega fenomen dekoracji ślubnych? Na tym, że czasem mniej znaczy więcej, a więcej znaczy mniej. Naturalnie każda para młoda to inna historia, inne wytyczne oraz inna estetyka, jednak z własnego doświadczenia wiem, że czasem kilka drobnych zmian pozwoli nam nie tylko podreperować budżet weselny, ale także sprawić, że na widok sali weselnej będzie nam zapierało dech w piersiach.

Koszt dekoracji sali weselnej zawsze ustalany jest indywidualnie, dlatego jeśli masz budżet 5 tysięcy złotych, nie musisz martwić się o efekt.

Ale co jeśli masz przeznaczone 3 tysiące złotych, bądź 2 tysiące złotych? Czy jest możliwość wystrojenia sali weselnej w takiej kwocie? Oczywiście! Budżet jest wyznacznikiem tego, na co możemy sobie pozwolić w dekoracji sali. Drugim krokiem jest odpowiednie przedstawienie swojej wizji dekoracji sali, bądź zdanie się na florystkę/wedding plannerkę, która będzie odpowiedzialna za dekorację Twojej sali weselnej.

Czasem bowiem okazuje się, że to, co nam się podoba, w rzeczywistości jest dla nas za drogie. Nie ma jednak co porzucać marzeń o pięknym i klimatycznym przyjęciu weselnym, trzeba jedynie znaleźć osobę, która poza fachem w ręku i zmysłem estetycznym, posiada również elastyczny cennik, który będzie na Twoje możliwości.

Zajmuję się dekoracjami weselnymi w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu, Chorzowie, Bytomiu, a także miastach ościennych. Jeśli więc jesteś gdzieś niedaleko, śmiało skontaktuj się ze mną. Z pewnością udekorujemy salę tak, że zostanie w Twojej pamięci na wiele lat!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *