Wynajem dekoracji ślubnych.

Usługi florystyczne, wynajem dekoracji ślubnych oraz organizacja imprez okolicznościowych.

dekoracje ślubne śląsk

Ślub oraz wesele to wydatek, który często przewyższa nasz budżet. Jako młoda mężatka doskonale pamiętam ceny, które proponowały mi firmy za sprzedaż dekoracji ślubnych. Aktualnie, jako przedsiębiorca działający w tej branży, postanowiłam stworzyć ofertę, która obejmuje wynajem dekoracji ślubnych. Śląsk to rejon, w którym mieści się moja firma, a więc jeśli jesteś z naszego regionu, z chęcią Ci pomogę!

Dekoracje ślubne. Zabrze, Gliwice, Bytom, Katowice.

Złote krzesła w kościele, piękny dywan oraz lampiony, które nadadzą klimat każdej sali weselnej, a to wszystko mniejszym kosztem? Tak! To jest możliwe! Jeśli mieszkasz w okolicy śląska, chętnie wynajmę dla Ciebie dekoracje weselne, które znajdziesz w mojej ofercie.

Wynajem dekoracji ślubnych jest bardziej ekonomiczną alternatywą dla naszego budżetu weselnego. Skrzynki ratunkowe, lampiony, skrzynki na koperty, a także świeczniki na wynajem, to gwarancja weselnego klimatu, który będzie niepowtarzalny, a zarazem dużo tańszy.

                     

 

Dlaczego warto wynająć dekoracje ślubne?

  • Możesz wynająć dekoracje ślubne pasujące do motywu przewodniego Twojego wesela.
  • Ekonomiczne rozwiązanie na każdą kieszeń. Koszt wynajmu jest dużo niższy niż zakup dekoracji.
  • Nie magazynujesz. Wynajmując dekoracje na wesele, dostarczamy je w odpowiednim czasie, a także zabieramy z miejsca Twojej uroczystości. Nie tracisz więc czasu na magazynowanie, a także montaż oraz demontaż dekoracji.
  • Doradztwo. Wynajmując dekoracje ślubne, chętnie doradzę Ci, z czym będą się komponowały oraz jak odpowiednio je ustawić.
  • Przy większej ilości dekoracji na wynajem, uzyskujesz rabat.

Wynajem dekoracji ślubnych.

Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry.

Co oferujemy?

  • Umowa wynajmu, która jasno określa warunki. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w najważniejszym dnu Twoja dekoracja nie dojedzie na czas.
  • Montaż oraz demontaż wynajętych dekoracji, który wykonywany jest przez naszą ekipę.
  • Doradzamy, jeśli chodzi o funkcjonalność, estetykę, a także kwestie finansowe. Tak, wbrew pozorom nie wszystkie firmy chcą tylko zarobić, niektóre bardziej cenią sobie zadowolonego klienta.
  • Szeroki wybór dekoracji ślubnych, a także dekoracji weselnych. Czegoś potrzebujesz i nie znajdujesz w mojej ofercie? Napisz! Postaram się rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe.
  • Bezpieczna płatność za wynajem. Za wynajęcie dekoracji ślubnych, możesz zapłacić przelewem bankowym.

Wynajem dekoracji ślubnych. O czym warto pamiętać?

Wśród wielu klientek słyszałam obawy, że dekoracje przyjadą zbyt późno, będą uszkodzone, bądź będą odbiegały od wizerunku na fotografiach. Naprawdę doskonale wiem, jak ogromny stres jest przed ślubem, a jak mało czasu, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik, ale zawsze proponuję przyjechać do mojego biura i obejrzeć na żywo dekoracje, które mają Państwo zamiar wypożyczyć. Jeśli jednak nie ma możliwości na spotkanie, wysyłam zdjęcia (bez filtrów, bez kadrowania), które ukazują REALNY wygląd dekoracji.

Jestem fanką estetyki, więc chętnie doradzę jakie dodatki będą komponować się na przykład ze złotymi krzesłami na wynajem, czy też postaram się rozwiać wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniej ścianki weselnej na wynajem. To są szczegóły, jednak umówmy się: szalenie istotne szczegóły, które dopełniają całości!

Dekoracje ślubne na wynajem. Złote krzesła, lampiony, ścianki weselne, ścianki LED, tablice gości.

Wynajmem dekoracji ślubnych zajmujemy się w regionach: Zabrze, Bytom, Gliwice, Katowice, Tarnowskie Góry, a także na całym obszarze Śląska.

W naszej ofercie znajdą państwo:

– Wynajem dekoracji do kościoła,

– Wynajem dekoracji ślubnych,

– Wynajem dekoracji weselnych,

– Wynajem dekoracji na samochód,

– Wynajem dekoracji na imprezy okolicznościowe.

Jako konsultantka ślubna doskonale wiem, jak ważne są koszty podczas planowania zaślubin oraz wesela. W dobie pandemii koszty liczą się podwójnie, dlatego postanowiłam stworzyć jak najkorzystniejszą ofertę wynajmu dekoracji ślubnych. Stale poszerzamy swój asortyment i śledzimy nowoczesne trendy, które podbijają wesela.

Wynajem dekoracji ślubnych, wynajem dekoracji weselnych: Co warto wiedzieć?

Dekoracje, które oferujemy na wynajem, są stale przez nas sprawdzane. Towar uszkodzony oraz zniszczony, nie zostaje dopuszczony do wynajmu dla klientów. Stale zakupujemy nowe materiały, a także dekoracje takie jak: krzesła do kościoła, dywany do kościoła, lampiony, ścianki LED, skrzynki ratunkowe, kielichy oraz resztę dekoracji, która dostępna jest w naszej ofercie.

Stale poszerzamy nasz asortyment, więc to, co niedostępne jest dziś, może być u nas dostępne za miesiąc. Czy można zmienić dekorację, mimo że dokonało się zamówienia?

Tak! Jak najbardziej. Doskonale rozumiemy, że złote krzesła podobają się bardziej niż klasyczne białe, więc jeśli termin wynajmu jest wolny, możesz zmienić swoją rezerwację!

Wynajem dekoracji ślubnych. Śląsk.

Dlaczego Śląsk to jedyny obszar działań, na których się skupiam? Jest to kwestia logistyczna, w której nie muszę obciążać klienta kosztem dojazdu, a jednocześnie oferuję mu swoje usługi i uszczuplam jego budżet weselny.

Bardzo często możemy spotkać się z terminem wypożyczalni dekoracji ślubnej, jednak EVENT TIME jest pracownią florystyczną, która dodatkowo wynajmuje dekoracje ślubne. Nie jest to główny obszar naszych działań, a jedynie zrozumienie klienta w obecnej sytuacji spowodowanej koronawirusem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sytuacja ekonomiczna każdego z nas uległa zmianie, dlatego mamy nadzieję, że choć części przyszłym małżonkom jesteśmy w stanie pomóc.

Dostępne akcesoria weselne, jeśli w grę wchodzi wynajem, znajdą Państwo w zakładce OFERTA.

Naturalnie, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, bądź potrzebujecie dekoracji ślubnej na wynajem, której nie znajdujecie w mojej ofercie, śmiało napiszcie do mnie. Z pewnością odpowiem na Waszą wiadomość i być może pomogę rozwiązać problem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *