Wedding planner, czyli czy konsultantka ślubna to dobry pomysł?

Usługi florystyczne oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Organizacja wesela wiąże się z wieloma decyzjami, które trzeba podejmować pod wpływem chwili. Nie każdy manager sali weselnej pozwoli sobie czekać z terminem do momentu, aż para młoda obejrzy osiem pozostałych sal. Terminy najczęściej są pozajmowane już dwa lata do przodu, więc często odbywa się to na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Kolory kwiatów, dekoracje, oprawa muzyczna, detale w postaci koloru serwetek czy lampionów, wydaje się łatwym zadaniem, jednak coraz częściej przerastają zapracowaną parę młodą, która przecież oprócz wesela ma na głowie również pracę i codzienne obowiązki.

Konsultantka ślubna przy Twoim weselu.

W Polsce wedding planner jest dość mało znanym zawodem, jednak z roku na rok zyskuje na popularności. Profesjonalne podejście do tematu wesela oraz zdolności organizacyjne, są zbawieniem dla wielu osób planujących ślub oraz wesele.

Ponadto, dobra konsultantka, to konsultantka kreatywna, z głową pełną nieszablonowych pomysłów, które odnajdą się na kieszeń każdej pary młodej.

Zdolności organizacyjne, empatia oraz doskonała wyobraźnia i odporność na stres, to tylko kilka cech, które powinny posiadać osoby pracujące w tym zawodzie. Wszak zajmują się planowaniem tego wyjątkowego, najszczęśliwszego dnia dla dwojga zakochanych ludzi!

Czym zajmuje się konsultantka?

Tak naprawdę wedding planner zajmuje się całą organizacją: od rezerwacji sali czy noclegów, po przewóz gości, aż do układania weselnego menu. Dobór kwiatów, wybór ciast na słodki stół, ilość tealightów dostępnych na weselu. Naturalnie, wszystko dokładnie omawia z parą młodą, która przekazuje jej swoje wizje oraz upodobania. Dzięki porozumieniu jakie konsultantka

Zatrudniając osobę odpowiednią do organizacji wesel, mamy pewność, że wszystko będzie przygotowane profesjonalnie oraz na wysokim poziomie. Działając bowiem w branży ślubnej, konsultanci oraz konsultantki ślubne mają wiele kontaktów, które uruchamiają właśnie podczas swojej pracy. Dzięki temu, jeśli konsultantka zajmie się oprawą muzyczną – można być pewnym, że oprawa będzie wysokiej klasy. Jeśli zajmuje się firmą przewozową – można być pewnym, że gości dotrą na miejsca docelowe bezpiecznie.

Jeśli dobiera menu potraw weselnych – można być pewnym, że goście wyjdą najedzeni oraz zachwyceni.

Konsultantka ślubna: dla kogo?

Popyt na osobę zajmującą się organizacją wesel, jest zdecydowanie największy w grupie klientów zapracowanych. Wesele oraz ślub sprawiają, że czas zdaje nam się uciekać przez palce, a do załatwiania mamy jeszcze milion spraw związanych z organizacją tego wyjątkowego dnia.

Również osoby, które są mało kreatywne i nie mają smykałki do organizacji, stawiają na profesjonalistów, którzy sprawią, że to będzie jeden z najpiękniejszych dni w życiu pary młodej.

Jako konsultantka, całkowicie rozumiem potrzeby i wymagania przyszłej Pary Młodej. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jedynie na cuda trzeba trochę poczekać.

 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *