Świąteczny klimat: Ozdoby bożonarodzeniowe i stroiki świąteczne z szyszek.

Usługi florystyczne oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Dekoracje bożonarodzeniowe to coś, co kocha każdy z nas, a stroik świąteczny z szyszek to dodatek, który z pewnością nada naszemu mieszkaniu bożonarodzeniowy klimat. Coraz częściej klienci pytają również o stroik świąteczny na drzwi, który będzie skromny, a jednocześnie klimatyczny. Zupełnie tak, jakby mówił: „Wejdź, zapraszam. W tym domu już pachnie świątecznym cynamonem!”.

Co wybrać: Ozdoby bożonarodzeniowe z szyszek, czy może stroik bożonarodzeniowy w szkle?

Tak naprawdę, jeśli chodzi o dekoracje bożonarodzeniowe, wybór zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu oraz zasobu naszego portfela. Co roku prowadzę warsztaty pod hasłem: „ Diy ozdoby świąteczne, czyli zrób to sama!” gdzie pokazuję, jak łatwo można wyczarować w krótkim czasie piękne bożonarodzeniowe stroiki, które zachwycą naszych gości. Wystarczy odrobina czasu i kreatywności.

Dziś przedstawię Ci moje propozycje, jeśli chodzi o ozdoby bożonarodzeniowe:

I. Stroiki świąteczne z szyszkami.

Poniżej stroiki świąteczne z szyszkami, które są najchętniej wybierane przez klientów. Nic dziwnego! Są proste, klasyczne, a przy tym szalenie klimatyczne.

Wystarczy, że zaopatrzysz się w ulubione świeczki, kilka ozdób świątecznych (ja wybrałam bombki), klej, szyszki oraz kawałki jodły, a stroik zrobi się sam!

 

II. Stroik bożonarodzeniowy w szkle.

Jest to ten rodzaj ozdób świątecznych, które wymagają więcej czasu i precyzji, niemniej na warsztatach wielu osobom się udają. Dodatkowo pięknie prezentują się na stołach. Wybór dodatków zależy zawsze od gustu oraz upodobań klienta.

 

III. Stroik świąteczny na drzwi.

Klasyczny, prosty, a jednocześnie zachwycający. Poniżej dwie wersje, dla dwóch różnych klientek. Po cichu dodam, że ja takie stroiki wieszam również na ścianie w przedpokoju i słowo daję, prezentują się cudownie!

 

 

* Jeśli nie masz zdolności manualnych, a chętnie przyozdobiłabyś swoje mieszkanie w świąteczne stroiki ze zdjęć, zapraszam do kontaktu. Gwarantuję wysoką jakość za rozsądną cenę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *