Ile kosztuje wesele?

Usługi florystyczne oraz organizacja imprez okolicznościowych.

Koszty wesela, często przewyższają oczekiwania przyszłych małżonków. Każda para młoda ma swoją wymarzoną wizję tego dnia, jednak kiedy okazuje się, że ceny usług weselnych przyprawiają o zawrót głowy, a wydatki trzeba mocno przemyśleć.

Ile kosztuje wesele?

Tak naprawdę koszt wesela zależy od wielu czynników:

  • Na ile osób planujemy uroczystość,
  • Jaką wybierzemy salę weselną,
  • Ile wynosi cena za osobę na sali weselnej (i co ważne: czy cena nie ulegnie zmianie w roku, na którym planujemy wesele),
  • Jaką wybierzemy oprawę florystyczną,
  • Jaką wybierzemy oprawę muzyczną.

Nasze wyobrażenie o tym dniu jest bardzo ważne, wszak to będzie nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Jeśli mamy zamiar zaoszczędzić na weselu, warto zasięgnąć rady na różnych weselnych forach, popytać znajomych i przede wszystkim pytać usługodawców o rabaty. Koszty wesela, często ulegają zmianie z roku na rok. Jeśli dziś cena za osobę w przypadku sali “X” wynosi 180 złotych, warto przy podpisaniu umowy dopytać, czy cena nie ulegnie zmianie w przyszłym roku. Pary Młode często są tak zajęte planowaniem uroczystości, że zapominają o tak istotnym czynniku, który przecież wpływa na całościowy koszt wesela! Dla przykładu:

Cena za osobę w sali “X” w roku 2020 wynosi 185 zł. Wesele planujemy na 100 osób, co daje nam koszt równy 18 500 zł.

W umowie mamy zapis, że cena może ulec zmianie. Okazuje się, że rok później, kiedy mamy weselę, cena za osobę wynosi już 195 zł. Rachunek końcowy wynosi: 19 500, co daje nam różnicę tysiąca złotych! Być może nie jest to dużo, jednak jest to pieniądz, który być może mieliśmy przeznaczyć na coś zupełnie innego, bądź jest to pieniądz, który przewyższa już zaplanowany budżet weselny. 

Jak zaoszczędzić na weselu?

Koszty wesela często zaczynają się od 30 tysięcy w górę. Jeśli budżet weselny nie pozwala nam na taką kwotę, warto poszukać tańszych usługodawców bądź zasięgnąć opinii od znajomych, którzy mają już to wydarzenie za sobą. Dobrym wyjściem są również weselne fora, na których nowożeńcy dzielą się opiniami.

Marzymy o pięknej sali, cudownej muzyce, podczas kiedy nasze plany mocno muszą ulec zmianie przez cenę, która nas mocno przeraża. Rozumiejąc Młode Pary (sama niedawno byłam jedną z przyszłych małżonek, którą przerażały ceny usług) postanowiliśmy wstąpić do Weselnego Programu Partnerskiego, który pozwala na zminimalizowanie wydatków.

Oszczędź na weselu, czyli WESELNY PROGRAM PARTNERSKI.

 

Czym jest Weselny Program Partnerski? Dzięki niemu klienci otrzymują rabaty od aktualnej ceny usługi. Dodatkowo, jeśli Para Młoda zdecyduje się na kolejną firmę, która wzięła udział w programie, tutaj również otrzyma rabat. Słowem: rabat i zniżka, gonią kolejny rabat i kolejną zniżkę.

Miło nam poinformować, że nasza firma również przyłączyła się do tego programu! Jako usługodawcy zdajemy sobie sprawę, że wesele to dość duży koszt i nakład finansowy. Wydatki generują się szybko, a usługi z roku na rok drożeją. W związku z powyższym chętnie odciążymy Państwa kieszeń i naliczymy rabaty, które pozwolą zapłacić mniej.

Dodatkowo pragniemy również przypomnieć, że EVENT TIME jest firmą na każdą kieszeń! Jeśli marzysz, aby Twoja oprawa florystyczna wesela była piękna, trwała, a równocześnie nie przerażała ceną, napisz do nas! Z pewnością dojdziemy do porozumienia, które będzie satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla Ciebie.

KONTAKT:  [email protected]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *